Zakup samochodów na aukcjach z transportem z USA do Polski

Jeśli planujesz zakup samochodu. Chciałbyś kupić auto z USA i sprowadzić go do Polski, ale nie wiesz jak tego dokonać, no to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. My sprowadzimy go dla Ciebie.

Specjalizujemy się w transporcie samochodów z USA do Polski jak i innych krajów europejskich. Wystarczy, że wylicytujesz samochód na jednej z aukcji a resztą zajmiemy się my.

Poniżej zamieszczamy linki do kilku portali aukcyjnych. Poszukaj auta dla siebie. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji nie wahaj się do nas zadzwonić lub napisać. Odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie.

Pamiętaj, że jesteśmy z Tobą od chwili rozpoczęcia licytacji do chwili dostarczenia samochodu pod wskazany adres. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami celnymi.

Sprawdź jakie jeszcze oferujemy usługi


COPART Copart-Samochody uszkodzone z USA
IAAI iaai-Samochody uszkodzone z USA
 Export Trader Manheim-Pojazdy Bezwypadkowe oraz Powypadkowe z USA
 Ebay Ebay-Pojazdy Rozne i Czesci
 Cars.com Cars.com-Pojazdy Bezwypadkowe
 AutoTrader AutoTrader-Auta Bezwypadkowe
 Auto Trader Classic AutoTraderClassics-Pojazdy Zabytkowe i Klasyczne

 

Warunki Kupna samochodu na aukcji:
Samofinansowanie przez klienta 100% (tzn. cena pojazdu, opłata aukcyjna, koszty transportu po usa oraz transport docelowy do danego kraju oraz prowizja zakupu i koszty związane z załatwieniem formalnosci). Koszty celne płatne po odprawie celnej. Płatności te muszą być dokonane maksymalnie do 3 dni po wylicytowaniu samochodu. Inaczej Kupujacy będzie ponosił dodatkowe koszty związane z opóźnieniem wpłaty.


Prowizja zakupu:


Uwaga:
Przed rozpoczęciem licytacji wymagany jest depozyt 10% wartości licytowanego pojazdu, minimalna stawka to $ 500.00Copyright © 2014 | paczkidoeuropy.com