Usługi transportowe - Mienie przesiedleńcze z USA do Polski

»

PACZKI

Nasza oferta obejmuje wysyłkę paczek drogą morską z USA do Polski, na Słowację i Ukrainę po konkurencyjnych cenach. Dzięki dokładnemu przygotowaniu i zaplanowaniu procesów transportu, nasi klienci mają gwarancje otrzymania przesyłki na czas. Średni czas dostarczenia paczek wynosi około 4-8 tygodni. Oferta transportowa zawiera przesyłki z USA do Polski, które są odbierane i dostarczane bezpośrednio przez kuriera firmy (usługa "od drzwi do drzwi").


»

MIENIE PRZESIEDLEŃCZE

Jako jedyna z nielicznych firm na rynku polonijnym proponujemy usługę "door to door" czyli odbiór mienia z domu klienta, transport do miejsca załadunku kontenera, załadunek i transport do Polski, odprawę celną i dostawę pod wskazany adres w Polsce.
      
Mienie przesiedleńcze (mienie osobiste) to rzeczy przeznaczone na własny użytek osób zainteresowanych lub do zaspokojenia potrzeb ich gospodarstw domowych. Do mienia osobistego zalicza się m.in.: majątek ruchomy gospodarstwa domowego (rzeczy osobiste, umeblowanie i wyposażenie przeznaczone na własny użytek danych osób lub do zaspokojenia potrzeb ich gospodarstw domowych), rowery i motocykle, prywatne pojazdy mechaniczne i przyczepy do nich, przyczepy campingowe, łodzie wycieczkowe i prywatne samoloty, dobytek gospodarstwa domowego właściwy dla zwykłych potrzeb rodziny, zwierzęta domowe i zwierzęta wierzchowe, przenośne instrumenty i sprzęt potrzebny do wykonywania rzemiosła lub zawodu.
 
Zwolnienia z cła nie stosuje się do napojów alkoholowych, tytoniu i wyrobów tytoniowych, środków transportu przeznaczonych do działalności gospodarczej oraz towarów wykorzystywanych w działalności zarobkowej lub zawodowej, innych niż przenośny sprzęt potrzebny do wykonywania zajęcia lub zawodu. Decyzję w sprawie ewentualnego zwolnienia towarów z cła każdorazowo podejmuje organ celny, któremu towar zostaje przedstawiony wraz z odpowiednimi dokumentami.

Rzeczy, wchodzących w skład mienia przesiedleńczego, nie można odstępować przez 12 miesięcy od dnia wjazdu do Polski. W przeciwnym razie, w momencie ich odstąpienia powstaje obowiązek uiszczenia należności celnych przywozowych za te towary. Mienie przesiedleńcze możemy przywozić w kilku oddzielnych partiach w ciągu 12 miesięcy od daty ustalenia nowego miejsca zamieszkania. Zwolnienie z cła nie oznacza zwolnienia od podatku od towarów i usług oraz od podatku akcyzowego. To, czy zastosowane będą zwolnienia od tych podatków rozpatrywane są odrębnie, stosownie do postanowień odpowiednich przepisów prawa podatkowego.
       
Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie przewozu mienia przesiedleńczego z USA do Polski.


»

SAMOCHODY DO POLSKI I EUROPY

Wysyłamy auta, motocykle, quady, łodzie, maszyny budowlane, maszyny rolnicze oraz inne maszyny i urządzenia pozagabarytowe statkami po najniższych cenach. Oferujemy kupno samochodu na aukcji lub od dealera, odbiór, transport oraz odprawe celną w USA oraz w Polsce. Z dowolnie wybranego miejsca w USA odbierzemy auto, motocykl, łódź, quad oraz dostarczymy je do miejsca przeznaczenia pod wskazany adres w Polsce. Posiadamy własny magazyn w Franklin Park, Illinois. Każdy klient może być obecny podczas załadunku własnego Auta czy też innych rzeczy aż do odjazdu kontenera do przewoźnika.

Pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności celno-skarbowych, troszcząc się o klienta.


»

KUPNO SAMOCHODÓW NA AUKCJACH

Oferujemy kompleksową usługę począwszy od zakupu samochodu na aukcjach lub od dealera z szerokiej gamy pojazdów używanych pochodzących z różnych źródeł (pełna lista aukcji samochodów i motocykli >) i odpowiadających możliwościom finansowym.

Wylicytujemy, odprawimy, dostarczymy pod wskazany adres. Jak zawsze zajmiemy się wszelkimi formalnościami celnymi.


»

TRANSPORT PO USA


»

TRANSPORT PO POLSCECopyright © 2014 | paczkidoeuropy.com