O NAS

Specjalizujemy się w wysyłce i dystrybucji przesyłek oraz świadczeniu usług spedycyjnych w międzynarodowym obrocie towarowym już od ponad 12 lat. Wysyłamy kontenery do Europy, Azji jak rownież do Afryki. Jako jedna z nielicznych firm polonijnych uruchomiliśmy import kontenerów z Europy do USA.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na zapewnienie kompleksowej obsługi transportowo-spedycyjnej i logistycznej ładunków w eksporcie oraz imporcie. Zapewnia również magazynowanie wysyłanych towarów, pomoc przy odprawie celnej oraz ubezpieczenie ładunków. Nasze ceny są najbardziej konkurencyjne na rynku.

Wysyłamy auta, motocykle, quady, łodzie, maszyny budowlane, maszyny rolnicze oraz inne maszyny i urządzenia pozagabarytowe oraz mienie przesiedleńcze z USA do Polski. Dostosowujemy sie do potrzeb klientów w zależności od ilości mienia. Wysyłamy cale kontenery lub wynajmujemy miejsce w kontenerach.

Oferujemy transport w USA oraz w Polsce. Z dowolnie wybranego miejsca w USA odbierzemy samochód, motocykl, łódź, quad oraz dostarczymy je do miejsca przeznaczenia pod wskazany adres w Polsce. Każdy klient może być obecny podczas załadunku własnego mienia czy tez innych produktów aż do odjazdu kontenera do przewoźnika.

Pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności celno skarbowych, troszcząc się o klienta. Aby ustalić ceny, terminy i warunki wysyłek, prosimy kontaktować się z nami za pomocą maila lub telefonicznie.Copyright © 2014 | paczkidoeuropy.com